Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Askush Nuk Eshte Si Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa here i mbylli syte
Te shohe
Te preki e te ndjej
Sa humbi mendjen time me
Pas veti nuk e gjej

Kur ky iluzion kalon
Me shume me mungon
Dhe afer jem nga depresioni
Qe me kercenon

Reff:
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk eshte
I embel
Ashtu siq je ti
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk flet si ti
Askush nuk puth si ti

Sa her i hapi syt
E ne shtrat nuk te shohe
Orej qe ike ti
Momente te mira nuk njohe
E malli per ty qdohere
E me shume me vret
Zemer thyer e lenduar
Prej qe me le vet

Reff:(4x)
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk eshte i ëmbel
Ashtu siq je ti
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk flet si ti
Askush nuk puth si ti


Ky tekst u dërgua nga  loraloraKaltrina Molliqaj
Publikimi: 22/07/2011
Video Produksioni: Think Creative


Kaltrina Molliqaj - Askush Nuk Eshte Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askush Nuk Eshte Si Ti".
3. Video është e këngës "Askush Nuk Eshte Si Ti", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0