Kaltrina Selimi

Këmbët Seksi Të Kaltrina Selimit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-06-2015]
Këngëtarja, Kaltrina Selimi ndodhet në Prishtinë prej javësh, ku përveç se promovoi videon e re, ajo gjithashtu iu përgjigj disa ftesave për të realizuar intervista me të.

E pamë në klip që ajo kishte rikthyer format dhe dukej për mrekulli.

Madje kjo u konfirmua edhe në një foto që Kaltrina ka postuar së fundmi në Instagram, e ftuar si mysafire tek emisioni ‘Sonte’ te Berat Miftari.

Këngëtarja kishte ekspozuar këmbët e gjata dhe seksi me fustanin e hapur që kishte veshur.
 (Indeksonline)

Këmbët Seksi Të Kaltrina Selimit


Komente 0