Kaltrina Selimi

Kaltrina Me Një Foto Nga Londra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-11-2015]
Këngëtarja e njohur kosovare Kaltrina Selimi nuk u pa më që pas lansimit të projektit të saj të fundit muzikor "Kohën me kthy", edhe pse ishte mjaft aktie gjatë veres me koncerte.

Kaltrina tashmë është rikthyer përsëri në Lndër, në vendin edhe ku aktualisht jeton bashk me bashkshrtin e saj Dritonin dhe djalin, Tristanin.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet duke përshëndetur ndjekësit e saj nga qyteti i bukur i Londrës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kaltrina Me Një Foto Nga Londra


Komente 0