A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kaltrina Selimi - Auto Stop


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2008

2008-05-19T00:00:00

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Këngë e albumit:

"Copy Paste"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008


VERSE:

Prita u lodha,
gjersa kalove
dorën ta zgjata
ti më shikoje
më mer me vete
nisemi sot
i ëmbël je
je ti auto, STOP
ecim te lutem
ecim pak me shum
të gjitha rruget
bosh ti mos prit nga unë
boll u mundove

po nuk guxove
s`afrohesh dot
zemer ecim kot

refreni(2x):

ti më fal, ti më fal
jo mos prit kaq gjat
ikim shpejt ikim larg
ecim ditë e natë
pse nuk afron ti jo
sa të dua sot
ty zemer ty të dua

VERSE:

Prita u lodha
gjërsa shkova
dorën ta zgjata
ti më shikoje
më mer me vete
nisemi sot
i ëmbël je sot
je ti auto, STOP
ecim të lutem
ecim pak më shum
të gjitha rruget bosh
ti mos prit nga unë
por u mundove
por nuk guxove
s`afrohesh dot
zemër ecim kot

ref(3x):

Ti më fal ti më fal
jo mos prit kaq gjat
ikim shpejt ikim larg
ecim ditë e natë
pse nuk afron ti jo
sa te dua sot
ty zemër ty te dua.


Ky tekst u dërgua nga Macaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019