A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kanita - Don't Let Me Go


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  52

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2016

2016-12-14T18:50:06zemer e ngrir un tani
n'heshtje e gjej shpetimi
rrefim i ftoht per ne dy sot
n'lot un gjej ngushllimin

Take my hands pull me close
take my hands love me uhh
take my hands pull ne close uhh

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go

si dielli n'agim
ndriçon syt e mi
jeta merr kuptimin

te lutem mendo
dhe njeher mendo
kthema ti besimin
merr nje hap ti shpejto

Take a step hurry up
I wanna know
I wanna know
How much,how much you love me

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go
Bon't let me go
Bon't let me go
Baby don't let me go
Baby don't let me go

take my hands pull me close
I wanna know
I wanna know
how much,how much,you love me
I wanna know
I wanna know
how much, how much you love me

Baby don't let me go
Don't let me go
Baby don't let me go
Don't let me go
don't let me go
Baby don't let me go
Baby don't let me go


Lyrics submited by fatmir
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019