Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaon Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Kaon Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 5 Tetor 2019, Kaon Krasniqi publikon videoklipin "Picolino". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Venis Agaj

Dren Selmani

Uran Ismaili

Molos Mucolli

Arion Gashi

Lorent Mataj

Ylli Gexha

Genc Ajeti

Visar Kasa

Ylli Sfarqa

Tags: Kaon Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet