Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Apet me qef du me t'pa
Se shumë malli mka mar
Krejt gabimet jon fal
Per ty jon faal

Format Story