Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Spo du mo fjal spo du probleme
Para si mu bo von qe u ktheve
Po du me kon gjith mir per neve, yeah ejj
Po du mu kon gjith mir per neve, yeah ejj

Format Story