Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Kjo Zemër Nuk Është Gur

Foto katrore

Ndalem dhe mendoj
Lotët s'mund ti mbaj
I shkruaj sonte
këto vargje
Ia këndoj asaj

Format Story