Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Noizy - 100 Kile

Foto katrore

Eci ron si 100 kile
S'bojm transport nen 100 kile
Puna paster nuk ka hile
E bardh a jeshile...

Format Story