Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Ti per mu je ma e mira
Skom nevoj me rrejt
S'mjafton me than shum
se je seni ma i shtrejt

Format Story