Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - E Teprove

Foto katrore

Ti di vetëm të ikesh
Më vonë vjen dhe kthehesh
Mungesën tënde si çdo herë
Me puthje di ta fshehësh

Format Story