Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samed Hoxhaj - Larg

Foto katrore

Do hesht,kur nata te mos thote asgje,
dhe yjet ne qiell,te fshehen si ti,
Ku buzeqeshjen tende,do t'ma kujtoje hena,
dhe kujtimin tend,do ta struk ne gji.

Format Story