Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Kadare - Mall

Foto katrore

Ca pika shiu rane mbi qelq.
Per ty une befas ndjeva mall.
Jetojme te dy ne nje qytet,
Dhe rralle shihemi sa rralle.

Format Story