Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Vetem Ti

Foto katrore

Jetës sime vetëm ti...
Vetëm ti i dhe kuptim
E pushtove zemrën time
Veç me një shikim

Format Story