Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Qato edhe kur flej gjum,
yeah
T'shoh ty anderr
S'ka lidhje ku jam un yeah veq
me t'pas ty afer

Format Story