Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Kur Te Jesh Merzitur Shume

Foto katrore

Dhe neper udhet ku kam ecur,
S'do ndihet kolla ime e thate,
Mbi varrin tim do te rrije i heshtur
Nje qiparis si murg i ngrate.

Format Story