Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Kur Një Ditë Të Kthehesh Ti

Foto katrore

Kur një ditë të kthehesh ti
I përbuzur nga të gjithë
Dhe dëshron ta kesh pranë
ndokënd afër veti
Mos kërko strehim tek unë

Format Story