Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ndoshta Gabova

Foto katrore

Ndoshta gabova, vonë e kuptova
Se luan me mua dhe fatin tim
Ndoshta gabova pse unë lejova
Kohën më të mirë ta kushtova ty

Format Story