Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Dorheqja

Foto katrore

Zhduku ne djall se mua vellot s'me rrin
dhe kjo buqet e luleve esht nje mbeturin
zemren ta hapa me der e me nder
por e gjuajte e gjuajte si te ish e pavler

Format Story