Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dj Blunt & Real 1 - Presion

Foto katrore

Kallxoj shoqes tone une ty t’nxona
Rrenat e tua jo nuk ju besova
Dashuri e hargjume, je e deshtume
Premte edhe shtune
N’fund perfundojna te une

Format Story