Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Noizy - 100 Kile

Foto katrore

Eurot na vin me paketa,s'na i nxe kuleta
Trasportojme me paleta si 53'sha

Format Story