Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

"N'kosov po ngaj per euro
E n'shqipni po ngaj per lek
Po per ty ngaj ma s'shumti
Se je seni ma i shtrejt"

Format Story