Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Hysni Alushi - O Vella

Foto katrore

haj haj o vella
ka ndryshuar kjo dynja
haj haj o vella
mbaje fort mos ju nda

Format Story