Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Llapri - Ne K’Te Bote Ka Vec Nje Zot!

Foto katrore

Ne kte bote paksa te trishte
plote me halle dhe merzi,
une ndjeje doren e perendise
fjale e tij kristal i brishte

Format Story