Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fan Noli - Merr E Zgjidh

Foto katrore

A të duhen luftëtarë?
Dhe arratinë armiku të marrë?
A do botës ti vesh zjarrë?
Merr nja dhjetë kosovarë

Format Story