Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Frashëri - Bagëti E Bujqësi

Foto katrore

Ashtu dhe zëmëra ime
më le këtu tek jam mua
Vjen me vrap e me dëshirë
aty nër viset e tua.

Format Story