Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Kadare - Mall

Foto katrore

Ca pika shiu ranë mbi qelq
Për ty unë befas ndjeva mall
Jetojmë të dy në një qytet
Dhe rrallë shihemi, sa rrallë

Format Story