Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Perseri

Foto katrore

Krejt ca fole u harru ,
Shume premtime ti kom besu
Me mungon dhe pse sje me mu
Hold up hold up
Sje me mu

Format Story