Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj & Miriam Cani - Dhurata

Foto katrore

Se ti je ajo, një dashuri
që s'njeh as kohë dhe as kufij
Je më shumë se çdo fjalë
Je më shumë se muzikë

Format Story