Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

B2N - Ne Zemer

Foto katrore

Edhe pse jena shume larg
Mendoj per ty nga mengjesi deri n'dark
E di se malli shume t'ka marr
Por dita shpejt ka me ardh

Format Story