Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Jena Mbreter

Foto katrore

Jam i ftum dhe nje here si special i nates
Si pidh some prap n’krye t’rradhes
Me kapuç n`kry prap me 50 veta
Noizy e ndez skenen sikur me kercit barreta

Format Story