Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aida Doçi - Nje Pike Loti

Foto katrore

Ti e vrave enderren time
flak i dhe zemres time
Jeta ime ne vark qe mbytet
thell ne zmeren tende zhytet

Format Story