Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

yeah yeah
fero o savage
po me ty nina tjeter edhe happy
e kto tjerat sun ta zevendesojn venin
ta njoh reagimin nese ma nin emrin

Format Story