Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Ketu S'do Jem

Foto katrore

Dhe neper udhet ku kam ecur
S'do ndihet kolla ime e thate
Mbi varrin tim do te rrije I heshtur
Nje qipariz si murg I ngrate

Format Story