Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Taulant Bajraliu - Duro Zemer

Foto katrore

A ka akull per kete Zemer
Lotin tim oh me ma ngrij
Po e thrras cdo nat ne emer
Nuk pushojn kta lot e mi

Format Story