Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Sulku - Zeshkanja

Foto katrore

buza omel sei qershi
me boni me ran ndashni
floku yt i gjat dhe i zi
mke bo per vete vete
zemren tone jepe jepe
hajde sot ne emer te dashnis

Format Story