Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Ketu S'do Jem

Foto katrore

Ti do trishtohesh atehere
Se s'do me kesh ne dhome te gjalle
Dhe kur ne xham te fryje ere
Do qash me eren dalengadale

Format Story