Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Asnjehere

Foto katrore

Asnjëherë...
S'do të di të jetoj unë jo pa ty
Asnjëherë...
Unë dhe ti s'do të jemi dy

Format Story