Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Po per ty ngaj ma s'shumti
Se je seni ma i shtrejt
Ti per mu je ma e mira
S'kom nevoj me rrejt
S'mjafton me than shum
E di je seni ma i shtrejt

Format Story