Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Mjegulli I Dashurise

Foto katrore

as e kuptoja si te desha
nje mjegull pus nje cmenduri
si nje poet qe shkruan vjersha
dhe ndez nje shkrepse dhe i ben hi

Format Story