Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj - Si Shiu

Foto katrore

Si një shi ti ike
në çdo pikë më vrisje
a e mban mënd,
ike ti si ike
dhe në zemër kishe akoma atë

Format Story