Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ermal Mamaqi - Lule Velo Partizani

Foto katrore

Po pyet nena cu be djali,
Lule Velo Partizani,
Iu pergjigjen krismat malit,
Lule Velo Partizani.

Format Story