Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritero Agolli - Kur Te Jesh Merzitur Shume

Foto katrore

Ti do trishtohesh atehere, 
Se s'do me kesh ne dhome gjalle, 
Dhe, kur ne xham te fryje ere, 
Do qash me eren dalengadale. 

Format Story