Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Rozana Radi & Ramadan Krasniqi (Dani) - Valsi I Tradhetise

Foto katrore

Edhe një herë,edhe një herë
Në jetën time jeto dhe një herë
Zemrën më ndan ti në dy pjesë
Dhe gjysma ime pa ty sonte le të vdes

Format Story