Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Eneda Tarifa - Ika Larg

Foto katrore

Lotet thaji, e mos me trishto
je engjell, ti je drita ime
hap syte e me shiko
buzeqesh ca, se nuk te harroj
endrrat do ti marr me vete,
nga larg do ti dergoj.

Format Story