Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Stealth - Nuk Ka Dashni

Foto katrore

neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha

Format Story