Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Fero - Harroj

Foto katrore

Se ktu a djali prej mahalle
Qe don me t'pas ty pamje
Bashk me nejt n'dritare
Per qato hi fajde
E pranoj qe t'du shum,yeah
S'um vjen marre

Format Story