Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Me Veten

Foto katrore

Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron

Format Story