Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Kam Vdek Per Ty

Foto katrore

Kam ni anderr qe e njeki
Kam nje zemer qe me vdeki
Kam dike qe sun pe preki
Dhe diqka qe smund ta ceki
Kam ni lot ketu ner sy
e ky lot s'osht pa arsy

Format Story